Spotřebitelský úvěr si promyslete s kalkulačkou

By | 31.3.2015

Některé výdaje zkrátka odložit nejde, odkládání jiných se zase může pěkně prodražit. Pokud třeba porouchaný kotel z nouze nahradíte elektrickým přímotopem, výdaje za opravu tím do budoucna nezmizí a ještě vám přijde složenka za elektřinu, nad kterou padnete do mdlob. U staršího automobilu zase každou chvíli platíte při návštěvách v autoservisu, takže můžete zapomenout na to, že byste mohli uspořit na nové. Domov je ovšem vaše zázemí, které musí hladce fungovat. Proto je lepší nekomplikovat si život oddalováním řešení a vyřídit vše hned – od toho jsou také na světě spotřebitelské úvěry.

Nevýhodou tradičních spotřebitelských úvěrů ovšem je, že jsou poměrně vysoce úročeny a mají obecně kratší dobu splatnosti. Úrok zde přitom dosahuje až k necelým 16 % ročně. Pokud si však na nákup nového automobilu nebo vybavení domácnosti potřebuje půjčit, nejste dnes již omezeni jen na klasický spotřebitelský úvěr. Podstatně výhodnější podmínky nabízí Hypopůjčka.

Hypopůjčka je americká hypotéka, která není nijak účelově vázaná, lze ji tudíž využít i jako spotřebitelský úvěr. Má garantovanou pevnou úrokovou sazbu 10,98 % a můžete si u ní sami na kalkulačce vyzkoušet různé varianty výše půjčky, výše splátek a doby splatnosti. Kalkulačka vám podle nastavené výše půjčky a doby splatnosti automaticky vypočte výši měsíční splátky, celkovou RPSN (roční procentní sazba nákladů)  a také celkovou částku, kterou v závislosti na výši půjčky a délce splatnosti dohromady zaplatíte. Stačí tedy odhadnout, kolik si můžete v příštích měsících dovolit splácet, a okamžitě zjistíte, za jak dlouho potřebnou částku splatíte.

Další výhodou Hypopůjčky je, že u ní neplatíte žádné poplatky předem, ale jejich výše je rozložena do splátek. Pokud tedy poskytovatel půjčku pro vás neschválí, neplatíte žádné poplatky za vyřízení!

Be Sociable, Share!